Doprava a platba

Při objednávce nad 3000 Kč doprava ZDARMA!

Způsob dopravy:

Osobně (0 Kč)
Zboží si osobně můžete vyzvednout na naší pobočce ve Vsetíně.

Pošta (balík na poštu) (99 Kč)
Balík Na poštu přináší zákazníkovi možnost, zvolit si jednu z 2 600 poboček, na které pak bude jeho zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání. Zákazník si tak může vybrat poštu třeba v blízkosti svého pracoviště či v nákupním centru, kde je zvyklý nakupovat.

Zásilkovna (75 Kč) 
Je síť výdejních míst zásilek, ve které zásilky nejsou doručovány přímo k zákazníkovi, ale jsou doručeny na jednu z poboček, kde si sám zákazník svoji zásilku vyzvedne v čase, který mu vyhovuje. Zákazník si může vybrat, na kterou výdejní pobočku svůj balík požaduje a tam si ji rovněž vyzvedne. Na vyzvednutí má čas 7 dnů od dne, kdy je zásilka na pobočku doručena.

Způsob platby:

Hotově (bez poplatku)
Při osobním odběru na našich pobočkách  zaplatíte přímo na prodejně.

Dobírkou (30 Kč)
Zboží Vám zašleme vybraným způsobem dopravy za menší poplatek. Nejsme schopni ovlivnit čas doručení, proto doporučujeme, aby jste si zásilky nechali zasílat např. do Vašeho zaměstnání, nebo tam, kde je celý den někdo přítomen.

Převodem (bez poplatku)
Po ukončení objednávky co nejrychleji zaplaťte vámi objednané zboží na náš účet. Po jej zaplacení a zaevidovaní platby Vám zboží zašleme vybraným způsobem dopravy.

Upozornění: nejsme plátci DPH, uvedené ceny neobsahují DPH. .